Logo

Sharkoon Technologies, yeni bir midi ATX kasası TG6 RGB'yi tanıtıyor.

TG6 RGB, camın şık görünümünü, bir su soğutma sisteminin yeterli oda bulacağı geniş bir iç mekanla birleştiriyor. Ek olarak, monte edilen bileşenler, çok katmanlı RGB aydınlatmasıyla önceden kurulmuş dört 120 milimetre fan tarafından sahneye kusursuz bir şekilde yerleştirildi.

Güçlü Hava Akışı ile Kasa Tasarımı

Önceden yüklenmiş dört 120 milimetre adreslenebilir RGB pervanesi gerekli hava akışını sağlar. Üçü davanın önünde, biri de arkada. Yeni, modüler gövde tasarımı sayesinde, fanlarda vida görünmez. Lastik temas noktaları ve aerodinamik fan kanatları sessiz çalışma ve yüksek hava debisi sağlar. İsteğe bağlı olarak, üst panelin altına üç ek 120 milimetre veya iki 140 milimetre fan takılabilir. Fanları ve donanımı toz ve kirden korumak için, üst, alt ve ön panellerin tümü çıkarılabilir filtrelere sahiptir, üst panel filtresi manyetik olarak tutturulmuştur.

Radyatör Kurulumu Kolaylaştırıldı

5,2 santimetreye kadar montaj yüksekliği ile kasanın önü radyatör montajı için yeterli alan sağlar. Isı değiştiricilerin veya fanların montajı tamamen çıkarılabilir bir fan tepsisi sayesinde hem yenilikçi hem de kolaydır. Bununla, 360 milimetrelik bir radyatör hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir ve bu da TG6 RGB'yi su soğutması için idealden daha fazla yapar.

Çok Katmanlı RGB Aydınlatması

Muhteşem RGB aydınlatması, çok katmanlı aydınlatmalı dört adet önceden monte edilmiş 120 milimetre fan tarafından sağlanmaktadır. Bunlar, çok katmanlı efektler üreten, üç düzeyde çevrelenebilen adreslenebilir LED'lerle donatılmıştır. Ek olarak, kasa sekiz adede kadar LED bileşeni için önceden kurulmuş bir RGB kontrol cihazı ile birlikte geliyor. Bu, dört fanın ve istenirse uyumlu anakartların senkronizasyon yazılımı yoluyla dört ek LED bileşeninin renk ve efekt kontrolünü sağlar. Ana kartların 5V-D kodlu-G veya 5V-D-G pin çıkışı ile bağlantıları olmalıdır. Ancak, anakart adreslenebilir LED'ler için bir bağlantı olmasa bile, sayısız aydınlatma efekti seçilebilir. Bu amaçla, kutunun üstünde özel bir düğme bulunur.

En İyi Görünüm İçin Temperli Cam

Sadece yan panel değil, aynı zamanda TG6 RGB'nin önü temperli camdan yapılmıştır ve kurulu donanımın engellenmeden görülebilmesini sağlar. Yalnızca güç kaynağı, kablolama ve veri depolama sürücüleri, tünelde veya ana kart tepsisinin arkasında saklı kalır ve böylece düzenli bir donanım kurulumuna katkıda bulunur. Tüneldeki HDD / SSD kafesi ayrıca, örneğin bir ön radyatör için daha fazla alan oluşturmak için alt paneldeki ekstra uzun yuvalar sayesinde esnek bir şekilde yerleştirilebilir. Düzgün ve güvenli bir tutma için, yan panel kasanın arkasına kelebek vidalarla tutturulmuştur. Bu nedenle, camın üzerinde hiçbir vida görünmez.

Bileşenler için Bol Oda

TG6 RGB, 40 cm uzunluğa sahip grafik kartları, 16,7 cm yüksekliğe sahip bir CPU soğutucusu ve maksimum 20,5 santimetre uzunluğa sahip güç kaynakları gibi bileşenler için yeterli alan sunar. Ek olarak, üç adet 3.5 ”veya dört adet 2,5” sürücü PC kasasında yer bulacaktır.

Fiyat ve Kullanılabilirlik

Sharkoon TG6 RGB, 84,90 Euro başlayan fiyatlarla satılıyor.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.