Menu

Güçlü donanımı ve uygun fiyatıyla İphone SE 2020 ülkemizde satışa sunuldu.


                                                                                                              

iPhone SE 2020 Tanıtımı

Firma olarak Apple güçlü performansı ve kalitesiyle orantılı olarak sunduğu yüksek kabul edilebilecek bir fiyat listesine sahipti. Bu sefer tüm kitleleri düşünen Apple, iPhone SE ile alışılmışın dışında bir fiyat sunarak alıcısını oldukça memnun etti. Ekran boyutu ve işlevsel özelliklere bakıldığında iPhone SE 2020 tam bir iş telefonu olarak adlandırılabilir.

 

 

 

 iPhone SE Performans Özellikleri

Fiyatı ve boyutuyla öne çıkan iPhone SE 2020,  küçük çapına rağmen içerisinde bulundurduğu donanımla şaşırtıyor. Çip yönetiminde iPhone 11 Pro’nun da içinde bulundurduğu A13 Bionic çipini kullanan İphone SE 2020 bu sayede yüksek hızını gösteriyor. Yüksek bir şarj ömrüne de sahip olan iPhone SE 30dk’da %50’ye kadar hızlı bir şarj etme imkanı sunuyor. Pil performansı harcamalarında 13 saatlik bir video oynatma süresi, 8 saate kadar online video izleme ve 40 saate kadar  ses çalma süresi tanıyor. Boyutuyla kullanıcısının yerden tasarrufunu oldukça düşünen Apple,  4.7 inç'lik ekran boyutuyla kullanıcısına büyük kolaylık sağlıyor. 3GB Ram’e sahip olan iPhone SE, fiyat ve boyutuna göre büyük bir bellek alanına sahip. Güçlü sistem özellikleriyle beraber iPhone SE suya, sıçramalara ve toza karşı da oldukça dayanaklı.

Kamera ve Kayıt Özellikleri

iPhone SE 2020 kamera sistemleri olarak diğer yüksek ölçülü iPhone modellerine oldukça yakın özellikler içeriyor. Bunlar 12MP geniş kamera, özel ayarlarıyla beraber portre modu, özel efekt sistemi, geniş alanlı 63MP kadar panorama  çekimi, üstün görüntü stabilizasyonu ve yeni nesil akıllı HDR özelliğiyle öne çıkıyor. Video çekimiyle de beraber 60 kare 4K’ya kadar kayıt alma şansı, optik geliştirilmiş görüntü stabilizasyonu, ağır çekim ve hızlı çekim ile kayıt alma şansını da kullanıcılara sağlıyor.

 

5299TL’den ülkemizde satışa sunulan iPhone SE 2020 diğer iPhone modellerine oranla fiyat olarak alıcısını fazlasıyla memnun bırakıyor. Güçlü performansıyla öne çıkan ve fiyatı sayesinde alıcısına büyük kolaylıklar sağlayan iPhone SE 2020 gördüğü ilgiyi hak ediyor.