Menu

 Galaxy Tanıtım Etkinliği ve bizleri neler karşılayacak.

 

Galaxy Unpacked

 Samsung’un yılda 2 kere düzenlediği tanıtım etkinliği Galaxy Unpacked, bu yıl ki zorlu süreç sebebiyle sanal etkinlik olarak gerçekleşecek. İçerisinde yeni ürünlerin duyurulduğu ve geliştirmelerin sunulduğu etkinlik önümüzdeki ay yapılacak. Samsung bu tanıtımında yeni gelişmeler sunacak gibi duruyor.

 

 

 

Gelişmiş Amiral Gemisi Note20

Samsung’un son duyurularıyla beraber başlayan , daha az şarj tüketimi ve 120Hz görüntü sağlamayı başaran LTPO Teknolojisi yeni modellerde kullanılmaya başlayacaktı. Önümüzdeki ay içerisinde bu teknolojiyi dev bir performans gücüyle beraber görme şansımız olabilir.  Telefonlarını güçlendirmeye odaklanan Samsung, son amiral gemisiyle de bu performansı en iyi şekilde gösterecektir. Aynı zamanda Note serisinde önem verdiği S-Pen’in de büyük bir gelişim kazandığı ve yeni fonksiyonlar ile kullanıcısına sunulacağı öngörülüyor.

 

 

 Katlanır Telefonlara Yenilikler

Katlanır telefon teknolojisi , sektörde yeni bir telefon modelinin ortaya çıkmasını sağladı. Büyük bir kullanım alanı isterken  , yer konusunda kuşku da kalan kullanıcı için çözüm olan katlanır telefonlar belli bir kitlenin ilgisini gördü.

Bu türdeki en güçlü modellerden bazıları Samsung tarafından üretildi , bunlar Galaxy Fold ve Z Flip modelleri olmak üzere 2 adet katlanma tipi ile kullanıcısına sunuldu. Galaxy Unpacked Etkinliğinde tanıtılması beklenen modellerden ikisinin de Samsung’un katlanır telefonlarının yeni modelleri olduğu tahmin ediliyor. Gelişen teknoloji ile telefonların 5G özelliği ile çıkma olasılığı çok yüksek. Ayrıca sistemsel özellikleri konusunda da Samsung tekrardan güçlü performansını ortaya koyacaktır.

Galaxy Unpacked Tanıtım Etkinliği ile Samsung  önümüzdeki ay bizlere gelişmiş ürünler ve yeni fonksiyonlar ile teknolojisini en iyi şekilde sunacaktır.