Logo

Lenovo Yoga Slim 7i Pro(OLED) 11. Nesil işlemcisi ve OLED ekranıyla sunuldu.

Lenovo Yoga Slim 7i Pro(OLED) Hakkında

Lenovo Yoga Slim 7i ‘nin bu yıl sanal olarak gerçekleştirilen en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES 2021'de duyuruldu. Yeni model, LCD modelden daha yüksek bir kontrast ve daha iyi renkler ile gelişmiş bir görüntü sağlıyor. Lenovo Yoga Slim 7i Pro(OLED) , Intel Iris Xe veya Nvidia GeForce MX450 grafik kartına sahip olacak. Laptop, 11. nesil Intel Core mobil işlemcisini donanımında barındırıyor. Laptop ,90Hz yenileme hızı ve Dolby Vision HDR desteğine sahip bir ekran ile görüntü aktarımını gerçekleştiriyor. Lenovo, Yoga Slim 7i Pro'nun LCD versiyonunu OLED versiyonunun yanında sunmaya devam edecek.

 

Lenovo Yoga Slim 7i Pro (OLED) Özellikleri

Lenovo Yoga Slim 7i Pro (OLED), 90 Hz yenileme hızına ve 16:10 en boy oranına sahip. 14 inç, 2.880x1.800 piksel çözünürlük ve OLED ekranı ile görüntü aktarımını gerçekleştiriyor. LCD panelde bulunan miktarın 1,25 katına kadar güçlendirilmiş renklilik özelliklerine sahip olan ürün, daha yüksek renk ve siyah doygunluk seviyeleri sunuyor. Ayrıca LCD modeline göre 667 kat daha güçlü bir kontrast oranı sunduğu söyleniyor. Depolama tarafında 1TB SSD ve 16 GB'a kadar bellek kapasitesi bulunuyor. Laptop ,11. Nesil İ7 işlemciden güç alacak.

Lenovo Yoga Slim 7i Pro (OLED) Fiyatlandırması

Lenovo, Laptop’un satışa sunulma tarihi ve fiyatlandırması hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı. Geçen yıl satışa sunulan, Lenovo Yoga Slim 7i Pro'nun LCD modeli 799 Euro'luk bir başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya çıkmıştı.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.