Menu

Razer’ın yeni profesyonel mini oyuncu klavyesi Huntsman satışa sunuldu.

                          

Oyuncular için Yerden Tasarruf Devri

Bilgisayar ekipmanları konusunda artık kullanıcıların daha az hacimli donanımlar istemesi sebebiyle üretici firmalarda bu yönde ürünler geliştirmeye başladı. Dünyadaki oyun sektörünün bu denli gelişmesi oyuncu sayısını da fazlasıyla arttırdı. Eğlence sektörü dışında artık bir meslek olarak bile görülmeye başlanan profesyonel oyunculuk yanında büyük masraflar da getiriyor. Ekipman ve donanımlar kesinlikle oyun performansı ve oynanış konusunda büyük fark yaratıyor.

 

 

Razer Huntsman Mini Fark Yaratıyor

Özellikle büyük turnuva oyunlarında profesyonel oyuncuları en çok etkileyen koşullardan birisi ekipman oluyor.  Bu büyük etkinin farkında olan firmalardan birisi olan Razer, Huntsman serisinin Mini versiyonuyla oyunculara %60 klavye seçeneğini sundu. Klavye üzerinde Numl Lock tuşları ve ek kısa yol tuşları bulunmaması oyunculara yerden tasarruf sağlayarak, büyük bir kullanış farkı yaratıyor.

Oyun fonksiyon tuşları konusunda küçük eksiklikler yaratma ihtimali görünen klavyeyi bu konuda da yazılımı kurtarıyor. Yapılabilecek tuş atamaları ve değişimleriyle kullanıcısına kullanım kolaylığı da sağlıyor. Ayrıca yapılabilecek tuş değişimleri ve  yazılımı sayesinde değişkenlik gösterebilen RGB özellikleri de zevkli bir kullanım için küçük ayrıntılar oluyor. Boyutu ve görünüşüyle de kullanıcısına estetik bir sunum ve kullanım vaat eden Razer Huntsman Mini 120$’dan satışa sunuluyor.