Menu

Xiaomi Mi curved oyuncu monitörü Avrupa'da satışa sunuldu.         


               

 

 

                                                                                   

Xiaomi’den Dev Oyuncu Monitörü

Çin çıkışlı en büyük teknoloji firmalarından birisi olan Xiaomi , yeni oyuncu monitörlerinden birisini daha Avrupa’ya servis etti. Boyutu ve tepki hızıyla profesyonel oyunculara yönelik olmadığını anlayabileceğimiz monitör yanında fazlasıyla özellik sunuyor.

 

 

 Mi Curved Monitör Özellikleri

Xiaomi’nin kıvrımlı monitörü kıvrımını göz uyumluluğuna göre orantılayarak oyunculara kusursuz ve eksiksiz bir görüntü sunmayı hedeflemiş. 144Hz yenilenme hızı ve FreeSync özelliğiyle yüksek tepki hızının yanında görüntü kalitesinden de eksiklik göstermeyerek oyuncular tarafından tercih edilen özellikleri elde etmiş. Ekran ölçüleri konusunda farklı tercihlerde bulunan Xiaomi büyük ekranının yanı sıra 3440x1440 çözünürlük değerlerine sahip olmasıyla farkını gösteriyor. 4ms’lik tepki süresi profesyonel oyuncular için yetersiz olsa da oyun ve görüntü zevkini düşünen oyuncular için 34inc’lik bir monitöre göre kesinlikle yeterli olacaktır.

 

Şimdilik Türkiye’ye satışa sunulmayan monitör Avrupa’da 399 Euro’dan satışa sunuldu. Türkiye için fiyatını ise kur ve vergi değerleri belirleyecektir.