Menu

 SP/Silicon Power, profesyonel Compact Flash card- Superior CF1000X i sunar. SP Superior CF 1000X  128 GB yüksek kapasitesi ile saniyede 150 MB a kadar ulaşan olağanüstü transfer hızı sağlar. 

Daha yüksek kaliteli görüntüler, 3D veya full HD videoları saklamak için profesyonel fotoğrafçıların ihtiyacını sadece tek bir kart ile karşılayacak.

SP Superior CF 1000X saniyede 20MB a varan video yakalama oranını garanti eder VPG-20 ( Video Performans Garantisi) standartlarına uygundur. Herhangi bir çerçeve kaybetmeden yüksek kare hızıyla profesyonel Full HD çekim yapabilmenizi sağlar. Ultra DMA mod 7 ile performansı 150MB/s üzerine taşır. Profesyonel meraklıları için hiçbir anı kaçırmadan sürekli çekim deneyimini sunar.

Silicon Power Superior CF 1000X adı gibi olağanüstü performansı ile fotoğrafçılık deneyimini gerçek anlamda yaşatır. 64GB ve 128GB yüksek kapasite çözümleri ile çekim ortasında kart değişimi yapmanıza gerek kalmadan yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı kaydedebilirsiniz. SP’s CF 1000X green bir ürün olup Avrupa RoHS direktifleri ile uyumludur. Aynı zamanda ömür boyu garanti sunar