Menu

 

Harici depolama ve bağlı yaşam çözümlerinde dünya lideri olan WD®, bugün My Book® Studio™ harici sabit sürücünün yeni bir versiyonunu duyurdu.

 

USB 3.0 özelliği, My Book Studio sabit sürücü ailesine de aktarılarak, USB 2.0’a oranla üç kat daha hızlı veri transferi sunuyor. WD aynı zamanda tek bir sürücü konfigürasyonuna 4 TB kapasite ekleyerek, bu sürücüyü, büyük ebatlardaki dijital içerik yedeklemek için mükemmel bir çözüm haline getirdi. My Book Studio sürücü kaliteli alüminyum yüzeye ve 1 TB, 2 TB, 3 TB ve 4 TB kapasitelere sahip.

 

Apple® Time Machine ile problemsiz çalışmak dahil, My Book Studio’nun, değerli profesyonel ve kişisel içeriği korumak ve yedeklemek üzere sunduğu özellikler ve avantajlar, bu sürücüyü yaratıcı profesyoneller ve Mac bilgisayar tutkunları için ideal hale getiriyor. My Book Studio harici sabit sürücü kullanıcıları, WD Security sayesinde sürücülerini şifreli koruyabiliyor ve 256-bit donanım-tabanlı şifreleme ile izinsiz giriş konusunda ekstra güvenliğe sahip oluyor.

‘WD’nin USB 3.0’lı My Book Studio sabit sürücüsü, bilgisayar kullanıcılarının tercih ettiği standard USB ve FireWire bağlantıları sağlarken, üst seviye transfer hızlarını da mümkün kılıyor.’diyen WD başkan yardımcısı ve markalı ve CE ürünlerden sorumlu genel müdürü Jim Welsh ‘Yüksek kapasitesi, kaliteli alüminyum muhafazası, donanım-tabanlı şifreleme ve Apple Time Machine ile uyumluluğu sayesinde, Mac kullanıcılarına değerli içeriklerini korumak için hızlı, güvenli ve bütün bir sistem sunuyor.’ diye ekledi.

 

Fiyat ve Bulunabilirlik

My Book Studio, 3 yıl sınırlı garantiye sahiptir. My Book Studio’yu seçkin satıcı ve distribütörlerinde bulunabilirsiniz. My Book Studio için önerilen perakende satış 1 TB için $169.99 ;   2 TB için  $199.99; 3 TB için $249.99 ve 4 TB için $299.99.

WD My Book Live Studio sürücüleri eski sistemler için USB 2.0 ve FireWire® 800 bağlılık ile sunmaya devam edecektir.