Menu

  • Kategori: Soğutma

Noctua, ödüllü NH-D15, NH-U12S ve NH-L9i CPU soğutucularının uzun zamandır beklenen siyah versiyonlarını tanıttı.

Orijinal modellerin başarılı formülüne sadık kalarak, yeni chromax.black versiyonları, siyah fanları ve siyah kaplamalı soğutucuları ile aynı imza sessiz soğutma performansını şık ve gizli bir görünümle birleştiriyor. NH-D15 chromax.black ve NH-U12S chromax.black başlangıçta yalnızca ekstra turuncu titreşim önleyici pedler ve özel fan etiketlerini içeren bir Linus Tech Tips sınırlı sürümünde satışa sunulacak.

“Müşterilerimiz bizden uzun süredir siyah soğutucular istiyorlar, ancak uzun yıllar boyunca en iyi performansı garanti etmek için kanatları ısı borularına lehimliyoruz ve bu üretim sürecinin kaplamalarla birleştirilmesi zor” Roland Mossig'i (Noctua CEO'su) açıklar. “Bize tatmin edici termal performans ve tutarlı görsel görünüm sağlayan uygun bir kaplama malzemesi ve üretim süreci bulmak çok zaman ve mühendislik çalışması gerektirdi. Şimdi, sonuçtan gurur duyuyoruz ve yeni chromax.black soğutucularının Noctua kullanıcılarının beklediği yüksek standartları karşılayacağına güveniyoruz. ”

Yeni NH-D15 chromax.black, NH-U12S chromax.black ve NH-L9i chromax.black, renk hariç normal modellerle aynıdır: Siyah kaplamalı ısı alıcılar, siyah titreşim önleyici pedleri olan siyah fanlar, siyah fan Klipsler veya fan vidaları ve siyah montaj parçaları, baştan ayağa tam anlamıyla siyahtır. Kaplama malzemesinin ve işleminin kapsamlı optimizasyonları sayesinde, chromax.black modelleri normal, kaplanmamış meslektaşları ile aynı, tanınmış sessiz soğutma performansını sağlar.

Nuctua'nın resmi Amazon ve eBay mağazalarında satılan ilk 5000 adet NH-D15 chromax.black ve NH-U12S chromax.black'ın popüler youtuber Linus Sebastian ile bir araya gelmesi, ekstraları içeren özel bir Linus Tech Tips sınırlı sayıda olacak. turuncu titreşim önleyici pedler ve özel Linus Tech Tips vantilatör etiketleri. Linus Tech Tips sınırlı sürümleri kesinlikle sınırlı bir hacme sahiptir ve stoklar sürerken yalnızca Noctua’nın resmi Amazon ve eBay mağazalarından erişilebilir. NH-D15 chromax.black ve NH-U12S chromax.black'ın sınırlı olmayan sürümleri, Linus Tech Tips sınırlı sürümleri tükendikten sonra Amazon satışları ve ekim ayı sonunda diğer satış ortakları aracılığıyla satışa başlayacaktır.

Linus Sebastian (CEO Linus Media Group), “Noctua’nın kullanım kolaylığı, kalite ve performansa olan gönülsüz bağlılığına her zaman en büyük saygı duydum… Ben onların orijinal renk şemasının büyük bir hayranı değilim” diyor Linus Sebastian (CEO Linus Media Group). “Bu yüzden, aklımda, onların en efsanevi soğutucularının bazılarının chromax.black versiyonlarını başlatmak için onlarla ortaklık yapmaktan büyük heyecan duyuyorum. Onları benim kadar seveceğini biliyorum! ”

Üç yeni chromax.black soğutucu modeline ek olarak, Noctua ayrıca yeni NA-SAVP3 titreşim önleyici pedleri siyah, mavi, yeşil, kırmızı, beyaz ve sarı renkleriyle tanıttı. Bu pedler, NH-D15 chromax.black üzerine önceden kurulmuş olanlar gibi tüm NF-A15 hat fanları ile uyumludur, böylece kullanıcıların bireysel yapım soğutucu programları için soğutucularını renklendirmelerini sağlar. NH-U12S chromax.black üzerindeki NF-F12 fanı, mevcut NA-AVP1 pedleri kullanılarak renkle özelleştirilebilir. Ek olarak, her iki model de NA-HC1 / NA-HC2 (NH-U12S) ve NA-HC3 / NA-HC4 (NH-D15) soğutucu kapaklarının yanı sıra, kroma hattı NA-EC1 ve NA-YC1 kablolarıyla uyumludur. daha fazla görsel özelleştirme için izin verin.

Önerilen perakende satış fiyatları
Üreticinin önerilen perakende fiyatları aşağıdaki gibidir:

NH-D15 chromax.black.swap: EUR 99.90 / ABD Doları 99.90
NH-U12S chromax.black.swap: 69.90 EUR / USD 69.90
NH-L9i chromax.black.swap: EUR 49.90 / USD 49.90
NA-SAVP3 chromax.black: 6,90 EUR / 6,90 ABD doları
NA-SAVP3 chromax.blue: 6,90 EUR / 6,90 ABD doları
NA-SAVP3 chromax.green: 6.90 EUR / 6.90 EUR
NA-SAVP3 chromax.red: 6,90 EUR / 6,90 ABD doları
NA-SAVP3 chromax.white: 6,90 EUR / 6,90 ABD doları
NA-SAVP3 chromax.yellow: 6,90 EUR / 6,90 ABD doları

Kullanılabilirlik
NH-D15 chromax.black ve NH-U12S chromax.black bugün Noctua'nın resmi Amazon ve eBay mağazaları aracılığıyla satılmaktadır ve dünya çapında gönderilen her modelin ilk 5000 parçası, ekstra turuncu titreşim pedleri içeren Linus Tech Tips sınırlı sayıda olacaktır. :

Amazon ürün sayfalarının sadece soğutucuların normal ve sınırlı olmayan versiyonlarını göstermesine rağmen, müşterilerin Noctua'nın resmi mağazalarından (Kuzey Amerika'daki 'Noctua Soğutma Çözümleri' ve 'Noctua Soğutma Çözümleri') siparişi verildiğinde Linus Tech Tips sınırlı baskısını alacağını unutmayın. NOCTUA - Avusturya 'da' Avrupa'da. Noctua, çeşitli ülkelerde ve pazarlarda hisse senetlerinin ne kadar süreceği konusunda herhangi bir gösterge veremez, bu nedenle Linus Tech Tips sınırlı üretimine sahip olmak isteyen müşterilere en kısa sürede satın almalarını tavsiye ederiz!

Diğer satış ortakları, Ekim ayının sonunda NH-D15 chromax.black ve NH-U12S chromax.black'in düzenli ve sınırlı olmayan baskısı için stok alacaktır.
NH-L9i chromax.black ve NA-AVP3 titreşim önleyici pedler bugün itibariyle Noctua’nın resmi Amazon ve eBay mağazalarından edinilebilir ve diğer satış ortakları kısa sürede şu ürün stoklarını alır:

Satın al

NH-L9i chromax.black.swap: https://noctua.at/en/nh-l9i-chromax-black/buy
NA-SAVP3 chromax.black https://noctua.at/tr/na-savp3-chromax-black/buy
NA-SAVP3 chromax.blue https://noctua.at/tr/na-savp3-chromax-blue/buy
NA-SAVP3 chromax.green: https://noctua.at/tr/na-savp3-chromax-green/buy
NA-SAVP3 chromax.red: https://noctua.at/tr/na-savp3-chromax-red/buy
NA-SAVP3 chromax.white: https://noctua.at/tr/na-savp3-chromax-white/buy
NA-SAVP3 chromax.yellow: https://noctua.at/en/na-savp3-chromax-yellow/buy