Makale Dizini

Zotac marka, NVidia'nın çift GPU'lu en üst segment ekran kartı olan GTX 590 incelememizde. Nvidia GTX 590'ı duyurması ile birlikte NVidia'nın iş ortaklarından Zotac firmasıda kendi GTX 590 modelini piyasaya sundu.

 

Zotac GTX 590 ekran kartının standart modelini inceliyoruz. Tahminim özelleştirilmiş model olan GTX 590 AMP! modelini Zotac firması daha sonra piyasaya sürecek gibi. Şu an için standart modelle idare etmek zorundayız. :) Yeni ZOTAC® GeForce® GTX 590 yüksek grafik performansı için var olan görsellik ve performans bariyerlerini yok eden iki adet yüksek performanslı grafik işlemcisi bir araya getirmektedir.

1024 paralel işlemci ile birleştirilen bir çift Fermi grafik işlemcisi ile Microsoft® DirectX® 11 teknolojisinden güç alan ZOTAC® GeForce® GTX 590 tüm var olan ve gelecek uygulamalarda performansı ile hazırdır. Büyük boyutlu 3GB belleği sayesinde ZOTAC® GeForce® GTX 590 gerçekliği taklit eden görsel ve detaylar için en son uygulamalarda maksimum detay ve 32x seviyesine kadar anti-aliasing desteğini sorunsuz bir biçimde sunabiliyor.