Menu

Fiyat performans olarak Steel Series’ın en iyi ürünlerinden biri olan Steel Series Arctis 1 İncelememizde

Fiyat Performansta Zirveler

Son zamanlarda şartlar sebebiyle özellikle ülkemizde teknolojik ürün fiyatları zirveleri gördü. Bu vb. sebeplerden dolayı fiyat-performans ürünlerine olan ilgi de fazlasıyla artış gösterdi. Fiyat performans olarak tanımlanan ürünler düşük bütçelerle dev performanslar sunmuyor. Fiyat-performans ürünleri değerlerinin karşılığı olarak o bütçe seviyesindeki en iyi kaliteyi ve performansı vermeye odaklanıyor.

Steel Series’ın üstün kalitesini koruyarak düşük bütçeli alıcılara yüksek performanslı Steel Series Arctis 1’i sunuyor. Emsal fiyatlı birçok ürüne göre ses kalitesi ve görünüş olarak fazlasıyla iyi bir kalite vermesinin yanı sıra oyun içi sesli sohbet vb. ihtiyaçlar amaçlı konulan mikrofonu ile yüksek bir görüşme kalitesi de sunuyor.

 

 

Arctis 1'E Genel Bakış

Performansının yanı sıra görüntü olarak da kullanıcısına estetik bir duruş sağlayan arctis 1, çelikle güçlendirilmiş bir kasaya sahip. Kulaklık üstü kontrol tuşlarıyla büyük bir kullanım kolaylığı sağlamasıyla beraber kulak ve kafa pedleriyle de kullanıcısına rahat bir deneyim sağlıyor. Tüm platformlar üzerinden kullanım imkanı da sunan Arctis 1 tam anlamıyla bir oyuncu dostu. Çıkarılabilen mikrofonu sayesinde dış mekanlarda kullanım konusunda da büyük bir şans tanıyor.

 

ARCTİS 1 SİSTEMSEL ÖZELLİKLERİ

HOPARLÖR

Kulaklık Frekans Tepkisi : 20–20000 Hz

Kulaklık Hassasiyeti: 100 db

Kulaklık Empedansı : 32 Ohm

Kulaklık Toplam Armonik Bozulması : < 3%

Kulaklık Ses Seviyesi Kontrolü:  Kulak Üstü Kap

MİKROFON

Frekans Tepkisi: 100Hz–10000Hz

Type: Çift Yönlü Ses Engelleme

Duyarlılık: -38 db

Bağlantı: Çıkarılabilir

Mikrofonu Sessize Alma Butonu: Kulak Üstü Kap

 

Editörlerden Kareler