Menu

  Sony, sadece PlayStation®3’e özel olarak geliştirilenGod of War®: Ascension’ın tek oyunculu demosunu çıkardı.

 

Kratos’un God of War hikayesindeki destansı yolculuğunun nereden başladığını ilk kez gün ışığına çıkaran bu yepyeni demo, aynı zamanda, tüm PlayStation Network kullanıcıları tarafından oynanabiliyor.

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) yepyeni God of War: Ascension tanıtım filminin çıkışının yanı sıra 27 Şubat 2013 tarihinden itibaren de PlayStation®Network kullanıcılarının oyunun tek oyunculu demosunu indirme fırsatına sahip olduğunu açıkladı.

God of War®: Ascension, Kratos’un ‘Sparta’nın Hayaleti’ olmadan önceki karanlık ve daha insani geçmişini anlatan beklenmedik ve sürükleyici bir yolculuk sunuyor. Bu destansı ön bölüm Kratos’un God of War hikayesindeki yolculuğunun nerede başladığını bugüne kadar ilk defa gün ışığına çıkarırken, oyun dizisi ile yeni tanışacak olan oyuncular için de mükemmel bir başlangıç noktası sunuyor.

27 Şubat tarihinden itibaren, Kratos olun ve oyuncuların bu efsanevi Spartalı savaşçının yeni savaş dövüş becerilerini keşfetmesine ve bunlarda ustalık kazanmasına imkan veren God of War: Ascension tek oyunculu demosundaki destansı Lanetliler Hapishanesi’nden kaçın.

  • Devasa bir yaratığa ve korkunç ordularına karşı mücadele edin
  • Düşmanlarınızı küle dönüştüren şiddetli patlamalar ile gazabınızı açığa çıkarın
  • Zincirli kılıçlarınız ile düşmanlarınızı parçalayın ve dövüşlerde onları canlı yıkım gülleleri gibi kullanın
  • Düşmanlarınızın silahlarını sayısız yeni kombinasyonlar ile kullanın
  • Dünya çevrenizde alt üst olurken kaosun ortasında tırmanın ve yolunuzda ilerleyin


God of War: Ascension 15 Mart 2013 tarihinde, tüm dünyayla eş zamanlı, Türkiye’de ve Türkçe olarak piyasaya sürülecek. Oyun hakkında daha fazla bilgi için lütfen  http://godofwar.playstation.com/ adresini ziyaret ediniz